Hjem / Produkt / Tilbehør / Andre økonomi trådløse maskiner / KPQ-CAC21 trådløs luftkompressor
STOR
KPQ-CAC21 trådløs luftkompressor
Kit inkluderer:
3 m høj-flex luftslange
5 dyseadaptersæt
Batteri & oplader (sælges separat på nogle markeder)
kontakte
Beskrivelse
Parameter
Kontakt os
KPQ-CAC21 trådløs luftkompressor revolutionerer mobil luftkraft med industriel ydeevne i en kompakt, trådløs pakke. Dette 21V -system er designet til entreprenører, bilteknikere og jobsite -fagfolk og leverer ægte professionel luftforsyning, uanset hvor dit arbejde tager dig.
Tekniske specifikationer:
Strøm: 21V lithium-ion (3.0AH/4.0AH-indstillinger)
Maksisk tryk: 150 psi (10,3 bar)
Luftlevering: 30L/min (1,06 CFM)
Støjniveau: <85db (stille drift)
Tankkapacitet: 2L (integreret)
Funktioner i professionel kvalitet:
✓ Oliefri pumpe-Vedligeholdelsesfri drift med 2000 timers levetid
✓ Digital trykstyring - ± 1 psi -nøjagtighed med auto -shutoff
✓ Dual Power Mode - Standard (30L/MIN) og Turbo (40L/min Boost)
✓ Heldags runtime - op til 45 minutter kontinuerlig ved 90psi (4.0AH batteri)
Ydelsesfordele:
• 50% hurtigere inflation end konkurrerende trådløse enheder